Pościel z satyny bawełnianej – w czym tkwi fenomen?

Pościel z satyny bawełnianej cieszy się dużą popularnością na rynku. Ten tajemniczy materiał stanowi dużą konkurencję dla klasycznej bawełny. Czym się charakteryzuje? W czym tkwi fenomen pościeli z satyny bawełnianej?

Satyna bawełniana – co to za materiał?

Satyna bawełniana to naturalny materiał wykonywany z bawełnianej przędzy. Tkanina znacznie różni się od klasycznej satyny. Jest miękka, delikatna i gładka. Satyna natomiast jest śliska i zimna w dotyku. 

Dlaczego warto wybrać pościel z satyny bawełnianej?

Satyna bawełniana łączy naturalność i miękkość bawełny z efektownym wyglądem i luksusem satyny. Jedną z jej największych zalet jest wytrzymałość. Materiał zachowuje swój pierwotny blask i doskonałe właściwości nawet po wielu praniach. Pościel z satyny bawełnianej nie przeciera się, nie drze, nie blaknie i jest odporna na rozciąganie. 

Satyna bawełniana jest przyjazna dla zdrowia. To w pełni naturalna tkanina, która nie podrażnia wrażliwej skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych.

Pościel z satyny bawełnianej jest elegancka. Sprawia wrażenie luksusowej i kosztownej. Może stanowić wyjątkową ozdobę w sypialni, nadając ekskluzywny charakter całej przestrzeni. 

Komplety pięknej pościeli z satyny bawełnianej znajdziesz na stronie https://nyks.pl/posciel-satynowa. Sklep Nyks zadbał o różnorodność wzorów i kolorów poszewek – od prostych w stonowanych odcieniach aż do tych nietypowych w intensywnych barwach. Poszewki dostępne są w standardowych rozmiarach – kołdry 160 x 200 cm i poduszki 70 x 80 cm. Wybierz swój zestaw i wnieś swój nocy odpoczynek na nowy, lepszy poziom!