Jak wybrać wkładkę do wózka?

Wszystkie mamy wiedzą, że wygodny wózek jest niezbędny, aby dziecko było zadowolone i szczęśliwe podczas podróży. Wkładka do wózka może pomóc w uprzyjemnieniu jazdy wózkiem, zapewniając dziecku dodatkowy komfort, a także chroniąc wózek przed rozlaniem i zabrudzeniem.

Wkładka do wózka – kryteria wyboru

Komfort – jest to kluczowa uwaga dotycząca wkładki do wózka i nie należy jej pomijać. W końcu komfort dla dziecka jest najważniejszym czynnikiem. Po pierwsze, upewnij się, że wózek ma odpowiednią wyściółkę, na której dziecko może siedzieć i będzie czuło się komfortowo, nawet gdy droga stanie się wyboista. Wiele wkładek jest zbyt cienkich lub niektóre mogą pobierać dodatkowe opłaty za dodatkowe wypełnienie. Wózki dziecięce i spacerowe są coraz droższe, a wkładka do wózka pomoże chronić Twoją inwestycję. Poza zapewnieniem dziecku komfortu, wkładka do wózka pozwoli Ci utrzymać wózek w czystości, chroniąc go przed zabrudzeniami i rozlaniem. Odwracalna wkładka do wózka jest szczególnie przydatna, ponieważ pozwala na używanie obu stron wkładki. Wyściółka w końcu zabrudzi się, więc upewnij się, że wybierzesz taką, którą można prać w pralce.

Jak opasować swoją nową wkładkę do wózka?

Usuń całą dodatkową wyściółkę, osłony pasów i wkładki dla niemowląt (możesz je włożyć z powrotem na wierzch swojej nowej wyściółki!). Oddziel pasy piersiowe od pasów biodrowych (jeśli są spięte razem). Znajdź górną część wkładki do wózka i umieść ją na wózku. Przełóż pasy naramienne wózka przez górne, zaszyte otwory w nowej wyściółce wózka. Dodaj dołączone osłony na pasy do poszczególnych pasów naramiennych za pomocą zatrzasków na zewnętrznej stronie ramienia. Przełóż pasy biodrowe przez środkowe szczeliny w nowej wkładce do wózka. Uwaga: nie wszystkie wózki dziecięce używają tych szczelin, jeśli pasy biodrowe pochodzą z bocznej części siedziska, możesz je po prostu przełożyć na zewnątrz wyściółki. Niektóre wózki dziecięce posiadają dodatkowy pas. Aby przełożyć pasek przez tę sekcję musisz rozpiąć klips, pierścień lub karabinek pod siedziskiem wózka z jednej strony, a następnie przełożyć pasek przez obie wszyte szczeliny na wkładce, a następnie przełożyć z powrotem pod siedziskiem i ponownie połączyć klipsy pod siedziskiem wózka. Przełóż dolny pasek przez ostatnią szczelinę na wkładce! To wszystko! Kiedy wkładasz dziecko do wózka, możesz przytrzymać górną część wkładki, aby zapobiec jej zbijaniu się. Dzięki temu Twój maluch będzie miał najwygodniejszy i najbardziej stylowy wózek w mieście.