Najlepsze okazje na Black Friday – gdzie ich szukać?

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, czyli ulubione wydarzenie wszystkich zakupoholików! W tym specjalnym okresie można kupić wiele ciekawych produktów nawet 70% taniej. Gdzie szukać najlepszych promocji?

Co to jest Black Friday?

Black Friday, czyli czarny piątek, obchodzony jest w listopadzie każdego roku – dokładniej dzień po Dniu Dziękczynienia świętowanym w Stanach Zjednoczonych. Czarny piątek oficjalnie otwiera sezon bożonarodzeniowy. W Black Friday wiele sklepów oferuje atrakcyjne, jednodniowe obniżki cen na cały asortyment lub na konkretne produkty. Niektóre firmy wydłużają promocje na cały weekend.

Tradycja przywędrowała do nas zza oceanu. Najwcześniejsze wzmianki o Black Friday pochodzą z początku lat 60. XX wieku. Sformułowania jako określenie “najbardziej ruchliwego dnia zakupów i ruchu w roku” po raz użyto w 1975 roku na łamach czasopisma The New York Times. 

W poszukiwaniu najlepszych okazji cenowych

Black Friday to doskonały moment na przedświąteczne zakupy! Czasem klienci mogą kupić wybrane towary nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Gdzie szukać najlepszych promocji? Warto skorzystać ze specjalnej platformy gromadzącej kody rabatowe do wielu sklepów. Na stronie https://zrabatowani.pl/okazje/black-friday znajdziesz obniżki do m.in. do Wittchen, Maxelektro czy Allegro. Serwis oferuje również cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy. Obchodź najbliższy Black Friday ze Zrabatowani.pl i przekonaj się, jak dużo możesz zaoszczędzić!